قوانین

به بازار تیتان ایران خوش‌آمدید. شما با عضویت و استفاده از سایت بازار تیتان ایران موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد توافق‌نامه حاضر به شرح زیر اعلام کرده‌اید. لطفاً پیش از عضویت در بازار تیتان ایران تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‌نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به‌دقت مطالعه فرمایید.

- سایت بازار تیتان ایران، تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

- سایت بازار تیتان ایران باهدف تسهیل در معاملات بازار تیتان شکل‌گرفته و به‌نوعی طراحی‌شده تا هر شخص حقیقی و حقوقی بتواند در آن آگهی‌های مربوط به خرید و یا فروش تیتان را ثبت و به آگهی‌های درج‌شده در بازار پیشنهاد خرید و یا فروش بدهد؛ ازاین‌رو کاربران سایت بازار تیتان ایران، مسئول مستقیم اطلاعات ارسالی به سایت بوده و هرگونه شکایت در مورد محتوای اطلاعات به آنان برمی‌گردد.

- کاربران باید در هنگام ثبت آگهی، اطلاعات صحیح را درج نمایند و این وب‌سایت در قبال آگهی‌های ثبت‌شده هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. همچنین سایت بازار تیتان ایران هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کیفیت کالا، نوع کالا، تحویل کالا، استانداردها، حقوق گمرکی و تسویه وجود ندارد.

- سایت بازار تیتان هیچ‌گونه دخل و تصرف در رابطه با معاملات نداشته و صرفاً اقدام به تسهیل انجام معاملات می‌نماید.

- مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، مشخصات تماس و موارد مشابه که به بازار تیتان ایران ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده‌ی فرستنده اطلاعات است.

- بازار تیتان هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به‌غیراز اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی‌کند. بازار تیتان هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج‌شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج‌شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

- مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، مشخصات تماس و موارد مشابه که به بازار تیتان ایران ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده‌ی فرستنده اطلاعات است.

- کاربران موظف‌اند اطلاعات هویتی خود را به‌صورت صحیح و کامل در سایت درج نمایند و از درج اطلاعات هویتی غیرواقعی خودداری نمایند.

- کاربران با ثبت‌نام، عضویت و ارائه اطلاعات هویتی خود، به سایت بازار تیتان ایران اجازه می‌دهند اطلاعات تماس ایشان را به سایر کاربران جهت تسریع در فرآیند معامله و ارتباط با خریدار و فروشنده ارائه دهد.

- سایت بازار تیتان ایران هیچ‌گونه تعهد و مسئولیتی در خصوص اعتبار فروشنده ، خریدار، کالا و تسویه وجود نداشته ازاین‌رو کاربر سایت باید دقت لازم و کافی را در خصوص انتخاب خریدار و فروشنده و شرایط معاملات بنماید.

- کاربر با ثبت‌نام در سایت بازار تیتان ایران، به این سایت اجازه می‌دهد شماره تلفن کاربر را به سایر کاربران علاقه‌مند به انجام معامله ارسال کند.

- مدت‌زمان نمایش و انتشار آگهی‌ها در تالار اصلی بازار، ۷ روز می‌باشد که بعد از گذشت این مدت آگهی به‌صورت خودکار از بازار حذف می‌گردد.

با تشکر بازار تیتان ایران